Nowicki Consulting - #TakeYourLifeBack!

Zespół do zadań specjalnych

Czas skorzystać z pomocy specjalistów:

Trenerzy:

Marek Nowicki

Fascynat i propagator idei rozwoju osobistego. Specjalizuje się w projektach z dziedziny zarządzania, marketingu i kompetencji miękkich.

Bezwzględnie likwiduje bariery stojące na drodze do rozwoju swoich klientów.

Twórca systemu rozwoju osobistego #TakeYourLifeBack! i założyciel SpeakingClubs.com - klubów rozwijających kluczowe kompetencje w zakresie komunikacji w obcych językach.

Członek PTE oraz miłośnik Austriackiej Szkoły Ekonomii.

Magdalena Buła

Absolwentka kilku uczelni w Polsce m.in: Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, starszy inspektor BHP, doradca w dziedzinie kadr oraz polityki BHP.

Jako certyfikowany trener biznesu (poziom EQF 5) od wielu lat prowadzi projekty szkoleniowo - doradcze specjalizując się w dokumentacji pracowniczej oraz kadr, BHP oraz zagadnień środowiskowych.

Uczestniczka wielu prestiżowych szkoleń oraz kursów. Ponadto, osoba niezwykle przedsiębiorcza. Miłośniczka jeździectwa i zwierząt.

O nas|Dowiedz się, dlaczego warto podjąć z nami współpracę

A może szkolenia biznesowe?|Zadzwoń i weź udział w niesamowitej przygodzie, to będzie początek...

Każde szkolenie to wyjątkowe wydarzenie - poprzedzone solidną analizą potrzeb, uzupełnione o doświadczenia oraz najnowszą wiedzę z wybranej dziedziny - zawsze ukierunkowane na jeden właściwy dla Ciebie cel => skuteczność


















Jeśli zależy Ci na przeprowadzeniu wysokiej klasy szkolenia dla swoich pracowników, nie wahaj się, tylko napisz lub zadzwoń i zacznij cieszyć się z efektów pracy pasjonatów.

Dodatkowo, udzielam pisemnej gwarancji na prowadzone szkolenia - dla mnie liczą się efekty!

Czy chcesz stać się jeszcze lepszy?

Skontaktuj się ze mną i uzyskaj dostęp do nieograniczonych możliwości. Specjalizuję się w treningach interpersonalnych z dziedziny zarządzania, marketingu oraz rozwoju osobistego.

Klienci o nas

Newsletter