Nowicki Consulting - #TakeYourLifeBack!

#StrategicCompetencies

Wszystko zaczyna się od solidnych fundamentów - rozkręć inteligencję emocjonalną, dyscyplinę, systematyczność oraz strategiczne myślenie do czerwoności

Gdybyś spotkał siebie sprzed 5 lat, co byś mu powiedział?

Co udało Ci się osiągnąć? Co stworzyłeś? Czego dokonałeś?

Kurs Strategic Competencies jest mocno intensywnym warsztatem szkoleniowym, którego podstawowym celem jest wykształcenie w ogromie Twoich nawyków, takie, które odpowiadają za 80% wyników w Twoim życiu prywatnym i zawodowym.

Inteligencja emocjonolna - zaczniesz dostrzegać siebie i swoje reakcje w zupełnie nowy, zaskakujący sposób. Nauczysz się automotywacji i będziesz w stanie kontrolować własne stany emocjonalne bez jakiegokolwiek wysiłku.

Dyscyplina - poznasz metody budowania systematycznej zmiany w oparciu o proces samodoskonalenia, dzięki czemu skończy się odkładanie zadań na "poniedziałek".

Systematyczność - odkryjesz pokłady niezliczonych możliwości energetycznych i przekujesz je na taśmę produkcyjną realizowanych zadań, z Tobą w roli w głównej

Strategiczne myślenie - ukształtujesz nowy model patrzenia na własne życie. Poznasz metody i techniki kształtowania rzeczywistości w perspektywie kilku i kilkunastu lat, wprowadzając swoje życie na zupełnie nowy poziom.

Czy chcesz stać się jeszcze lepszy?

Skontaktuj się ze mną i uzyskaj dostęp do nieograniczonych możliwości kształtowania własnego życia - wedle uznania, w zgodzie z własnym sobą

A może szkolenia biznesowe?|Zadzwoń i weź udział w niesamowitej przygodzie, to będzie początek...

Każde szkolenie to wyjątkowe wydarzenie - poprzedzone solidną analizą potrzeb, uzupełnione o doświadczenia oraz najnowszą wiedzę z wybranej dziedziny - zawsze ukierunkowane na jeden właściwy dla Ciebie cel => skuteczność


Jeśli zależy Ci na przeprowadzeniu wysokiej klasy szkolenia dla swoich pracowników, nie wahaj się, tylko napisz lub zadzwoń i zacznij cieszyć się z efektów pracy pasjonatów.

Dodatkowo, udzielam pisemnej gwarancji na prowadzone szkolenia - dla mnie liczą się efekty!

Czy chcesz stać się jeszcze lepszy?

Skontaktuj się ze mną i uzyskaj dostęp do nieograniczonych możliwości. Specjalizuję się w treningach interpersonalnych z dziedziny zarządzania, marketingu oraz rozwoju osobistego.

Klienci o nas

Newsletter